۱۴۰۱ سه شنبه ۱۸ بهمن
برگزاري جشن
برگزاري جشن دانشجويان جديدالورود رشته پزشكي ورودي مهر 98 در سالن شهيد قادري
برگزاري جشن دانشجويان جديدالورود رشته پزشكي ورودي مهر 98 در سالن شهيد قادري

اين مراسم در ساعت 9 صبح روز سه شنبه 98/07/09با حضور رئيس دانشكده پزشكي و معاون آموزشي علوم پايه و جمعي از مسئولين دانشكده پزشكي و دانشجويان جديدالورود رشته پزشكي برگزار گرديد .

در ابتداي مراسم سركار خانم دكتر آتش پور و معاون آموزشي علوم پايه ضمن خير مقدم و خوش آمد گويي به دانشجويان با ارايه پاورپوينت توضيحاتي در رابطه با آيين نامه پزشكي عمومي پرداختند .

در ادامه مراسم سركار خانم دكتر حق بين رئيس محترم دانشكده پزشكي ضمن خير مقدم و خوش گويي  به دانشجويان جديدالورود با بين جايگاه دانشكده پزشكي ، از دانشجويان خواستند كه از فرصت هاي خود استفاده كنند  . ايشان افزودند كه دانشجوي پزشكي بايد مسووليت پذير ، با وجدان و پاسخگو به بيماران باشنتد .وي تاكيد كرد كه دانشجويان براي ارتقائ دانش خود ، علاوه بر كسب مهارت هاي باليني مي بايست به مسئله پژوهش و انجام فعاليت هايي در اين زمينه توجه خاصي داشته باشند . 

در ادامه مراسم جناب آقاي نيما دادگر دانشجوي رتبه اول مقطع فيزيوپاتولوژي در محيطي دوستانه با دانشجويان به گفتگو پرداختند و در رابطه با نحوه صحيح يادگيري و گزارش نويسي و تهيه نواريون و شرايط دانشجويي استعداد هاي درخشان صحبت كردند .

در بخش هاي بعدي اين مراسم دانشجويان ضمن بازديد از بخش هاي اداري دانشكده پزشكي كه شامل اتاق رئيس دانشكده و معاون اموزشي دانشكده و اتاق كارشناسان اموزش و ازمايشگاه هاي دانشكده پرداختند .

اين مراسم در ساعت 12 ظهر جهت اقامه نماز و صرف نهار پايان يافت .

از ساعت 13 عصر دانشجويان جهت بازديد از بخش هاي باليني به بيمارستان استاد مطهري و پيمانيه رفتند .

شروع مراسم در بيمارستان استاد مطهري با خوش امد گويي و خير مقدم دكتر متين معاون اموزش باليني آغاز شد و بعد از ان دانشجويان از بخش هاي باليني و كتابخانه و دفتر اموزش باليني بازديد به عمل  اوردند  
برگزاري جشن دانشجويان جديدالورود رشته پزشكي  ورودي مهر 98 در سالن شهيد قادري 
تاریخ:
1398/07/13
تعداد بازدید:
1529
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal